Blahopřejeme, přidal ses k nám!

Tvoje registrace proběhla úspěšně.

 

Tento online summit začneme společně 17.03.2021.
Všechny informace potřebné k tomu, aby sis tento summit naplno užil ti pošleme e-mailem.

Klikni na fotku řečníka, jehož video chceš sledovat.
Videa jsou dostupná jenom na omezenou dobu. Užij si je. 🙂

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Nezapomeň nás sledovat na sociálních sítích.​

Připoj se k nám, aby ti nic neuniklo, a navazuj kontakty s podobně naladěnými lidmi.
Telegram
Instagram

Často kladené otázky

Kdy a kde se summit koná?

Kurz se koná z pohodlí tvého domova. Od 17.03.2021 do 23.03.2021 obdržíš každý den v 5 hodin ráno e-mail s odkazy na videoobsah daného dne.

Jak dlouho jsou videa přístupná?

K obsahu budeš mít přístup zdarma po dobu 48 hodin od jeho zveřejnění. Pokud budeš chtít vidět video znovu nebo pokud jej zmeškáš, stále budeš mít možnost zakoupit si bonusový balíček heal summit, který obsahuje veškerá videa a navíc mnoho bonusů.

Je účast na summitu skutečně zdarma?

Ano, sledování videí, která dostáváš emailem je skutečně zdarma.

Je všechen materiál v češtině?

Ano, všechna videa jsou k dispozici v původním znění s titulky, ale také s dabingem, tak aby si každý mohl vybrat podle svých preferencí.

Jak mohu o tomto summitu informovat své přátele?

Jednoduše můžeš svým přátelům a rodině poslat odkaz na videa, která se ti líbila, nebo na přihlašovací stránku. Jakmile se přihlásí, mohou také sledovat tato videa.

Pokud se chceš zdarma připojit k naší komunitě, podívej se na tlačítka komunity ve spodní části této stránky nebo na výše uvedené odkazy.

Mám velkou síť (databázi e-mailů, sociální média, web s vysokou návštěvností atd.) a rád bych kurz propagoval na profesionální úrovni. Co mohu udělat?

Speciálně pro tebe jsme vytvořili partnerský program. Můžeš se zaregistrovat jako affiliate partner a získat provizi za každý prodaný kurz. Kliknutím sem zobrazíš další informace: Staň se naším partnerem.